MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 15286295
nr 1528 6295
Sideboard
Gustaviansk stil. Längd: 149 cm, djup: 46 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 mars 2023
kl 21:00:17
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
Den Gustavianska stilen